Текущее время: Пт авг 23, 2019 6:48 pm

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 123 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  След.
 Беддинг CZ 453Lux 
Автор Сообщение
-

Сообщение Re: Беддинг CZ 453Lux
Если в этом смысле то тогда понятно...

Сб дек 24, 2011 2:33 am
Профиль YIM
-

Арсенал: Всё надоело...
Скорей всего там были проблемы перевода. Я так думаю, речь шла о опракидывающем усилии, которое максимально в месте указанном второй слева стрелкой. Т.е ствол пытается "прокрутится" вниз на пол шестого. И как раз точка давления, которая на Реме находится почти в конце цевья, этому препятствует.

Сб дек 24, 2011 10:00 am
Профиль ICQ
-

Мне кажеться что всеже Bora прав и эта "шишка" уменьшает процесс который создает нутацию

Сб дек 24, 2011 4:33 pm
Профиль YIM
бывалый
бывалый

Арсенал: CZ 200T; ТОЗ 78-06 22lr; Savage 12FV .308win
Ну как там беддинг, делается?

Savage 12 FV (.308win)+Leupold VXII 6-18x40 CDS

Ср дек 28, 2011 12:41 am
Профиль Отправить email ICQ WWW
профи
профи

Арсенал: Weihrauch HW100T FAC
Думав,що в п"ятницю почну беддінг робити-не було бажання,а появилось воно вчора.Інструмент і матеріали підготував ще минулого тижня.Пардоньте за якість фото-мильниця.Америки не відкриваю,майже вся інфа на яку я опирався тутhttp://talks.guns.ru/forummessage/91/210169.html.Поїхали.
1.Розібрав гвинтівку,зняв УСМ,шахту магазину,прицільну планку,саму основу під планку не знімав.
2.Виникло зразу питання як затиснути в лещатах ложу так щоб не покоцати її,вихід до смішного виявився простим.Знайшовся старий кімнатний :) тапочок з підошвою а-ля резина і мягким верхом - якраз те,що треба.Внаслідок ворожіння над ложею було вибрано 3-4мм дерева в тому місці де лягає ресівер, ззаді залишив пеньок як рекомендує Річард Франклін в своєму відео.В ложі зі сторони вікон магазину і УСМ поставив поперек полоски с алюмінієвоі стрічки тивщиною 0.5мм,висоту вибирав експериментально,для того,щоб клей не стікав в вікна магазину і УСМ,а сформував опору в районі переднього болта.Отвори розсвердлив до діаметра 10.5мм.
Изображение
Изображение
Передню опору вирішив не реалізовувати,ствол був консольно закріплений нехай так і буде,якщо в ній буде потреба підіпру стволяку будь коли.
А це інструмент яким готував ложу: дремель, наждачний циліндр і торцева фреза(та яка має ріжучі грані не тільки на циліндрі,а і з торця.
Изображение
Важливо добре здути стиснутим повітрям опилки в тому місці де буде наноситися Девкон,де опилки клей чіпатися не хоче(перевірено електронікою :D )
3.Ресівер добре промив Брейк Клінером(аерозольний очисник тормозних механізмів,я його ще використовую для обезжирювання ствола перед пострілухами).А дальше як в кіно,ствол в лещата(через тапочок!!! :D ) ізоленту намотав на ствол,щоб забезпечити зазор між стволом і ложею,заміряв висоти потрібних втулок і пішов... :D до токарного станка і о ля-ля втулки готові і не дві,а три.Для чого третя? Торхи пізніше.Діаметри втулок:наружний 9мм,внутрішній 6.1мм,висоти не афішую в кожного будуть різні.
4.Тепер потрібні дві шпильки,для чого в Епіцентрі було придбано два болти м6х70 де на половину довжини нарізана різьба,а нерізьбова частина має потрібні 6мм в діаметрі.Головки болтів відрізав.На одній шпильці на стороні без різьби прорізав шліц під викрутку,а різьбову частину відрізав так, щоб залишилося 4-5 витків різьби-це буде задня шпилька.В другій зробив шліц на різьбовій стороні,з протилежного боку нарізав різьбу м6 висотою 5мм для вкручування її в ресівер-це передня.Короткі різьби закручуються в ресівер!Все це виглядае так
Изображение
Изображение
5.Отвори і канавки заліпив пластиліном,благо в дітей він був та ще і восковий,він для такої роботи краще підходить(також перевірено).Лишній зрізав і ще раз очистив ресівер Брейк Клінером.
Изображение
6.Ресівер намазав безколірним воском для взуття,в моєму випадку це Salton і відполірував після чого вкрутив шпильки,намазав їх без фанатизму Салтоном і надів втулки.Heavy Metal готовий.
7.Розмішав Девкон в пропорціях вказаних виробником,тобто: смола/затверджувач 2,5/1 по об"єму,або 9/1 по вазі.Наніс жижу в ложе і трохи на втулки.Заклав ложу на метал і помало притискав і вирівнював.Все робив як в кіно по беддінгу,паперова полоска+ізолента=притягнута ложа до заліза.І тут на сцену вийшла третя втулка,вона в мене допоміжна тільки в процесі полімеризації Девкону.Ось вона на передній шпильці під гайкою,виконує роль дистанційної шайби.В принципі і без неї обійтися можна,але я так собі задумав.
Изображение
Поки гвинтівка догори ногами вибрав лишній клей з вікон магазину і УСМ.
8.Повернув гвинтівку в нормальне положення і очистив клей вушними паличками.Їх треба багато, штук 100,а може і більше,краще купити упаковку 200шт дружина ті,що залишаться з радістю забере.
Изображение
Изображение
Изображение
Далі буде :)

Ср дек 28, 2011 2:21 am
Профиль Отправить email
профи
профи

В догонку попередньому топіку дві фотографії шпильок
Изображение
Изображение
Найбільше переживав,щоб Салтон виконав свою роботу не гірше розхваленого Ківі і я зміг відділити ложу.Перед тим як відділяти ложу від заліза відкрутив!!! гвинт кріплення кронштейна УСМ бо з кронштейном відділити ложу було би неможливо і шпильки.Ствол в лещата(через тапочок!!! :D ) одною рукою обхопив ложе біля передньої антабки легкий удар,несильний тріск і ложе відділене.Найстрашніше позаду.
Изображение
Чищу від пластиліну ресівер Брейк Клінером,вибираю пластилін з ложі і вибиваю з неї кронштейн УСМ,також очищаю.
Изображение
Изображение
Доречі цей кронштейн треба було обмотати одним-двома шарами малярного скотчу,я цього не зробив і прийшлося займатися підгонкою місця під нього бо він туда повинен заходити вільно.
Дальше діло техніки.Дремель,напильник і наждачний папір в руки і забирати все лишнє.Ось,що вийшло,а вийшло дуже добре.
Изображение
Изображение
Изображение
Дальше зборка заліза примірка,витирання і остаточна зборка.
Изображение
Доречі,взяв за ствол і постукав пальцем по дереві,воно грає(вібрує) як камертон,це осначає,щовоно не напружене.Я результатом довольний,в суботу,щоб тільки дощ не падав відстріляюся,побачу,що папір скаже.

Ср дек 28, 2011 6:23 pm
Профиль Отправить email
Зачет :good:

Ср дек 28, 2011 8:42 pm
Dr. Watson

Арсенал: Венфлон.
Дело мастера боится.
Ждем фото мишеней.
31го тоже еду пристреливаться.

Чт дек 29, 2011 12:32 am
профи
профи

Відстрілялися,компанію склав WZ .Беддінг дав результат,чесно скажу не очікував,що аж на стільки стане краще,купи обжалися і то дисить суттєво.Патрон SK(Lapua) Magazine,Гвинтівка CZ 453Lux,приціл Leupold VX-II 6-18x40,сошки.Стіл туристичний :( (БР в процесі виготовлення) добрий хіба,що для сінуса і закусінуса :D.Дистанції 25;50;75;100м
Изображение
Изображение
Знайшов стару мішень,до беддінга патрон SK(Lapua) MagazineИзображение
А ця після беддінга,50м ліва нижня №1-пристрілка без надії на результат,нижня права №2-ну є паршивий відрив і я знаю чому,верхня права №3-я довольний результатом!В кожній серії по 5 пострілів.
ИзображениеИзображение
А ця на 100м-0,5МОА!!! Сам шокошаний :shock:
ИзображениеИзображение
Фоталось все в лісі,якщо в когось сумніви пофотаю з штангенциркулем :)
З Новим Роком!Здоров"я всім і влучних пострілів.

Вс янв 01, 2012 1:39 am
Профиль Отправить email
ежыг

Арсенал: Р3
Класс, поздравляю!

Вс янв 01, 2012 1:55 am
Профиль ICQ
профи
профи

Дякую :beer:

Вс янв 01, 2012 2:26 am
Профиль Отправить email
бывалый
бывалый

Арсенал: CZ 200T; ТОЗ 78-06 22lr; Savage 12FV .308win
Действительно, отличные мишени. Ждем результатов беддинга Аншутца.

Savage 12 FV (.308win)+Leupold VXII 6-18x40 CDS

Вс янв 01, 2012 3:18 am
Профиль Отправить email ICQ WWW
профи
профи

Арсенал: BAM xs-b51+редуктор+ Sightron SI 3-9x40 MD
Найцікавіше те, що переважна більшість мішеней мають такий самий вигляд - на 50 метрів група з 5 куль вкладається в 1 МОА :Yahoo!: .

Відриви були ,звичайно, причому більшість відривів були вертикально вгору від основної групи.

Вс янв 01, 2012 12:45 pm
Ветеран

Арсенал: ...
Уж простите, что не по теме лезу. Но место какое-то стремное в плане ТБ. Лес, дорога и хз, кто там дальше бродит. Или там все норм.?

Вс янв 01, 2012 2:15 pm
Профиль ICQ
Видимо там все норм ))
У нас тоже есть такая дорога... даже две... одна безлюдным мусорником заканчивается, другая просто длинная и редко кто там шарится...

Вс янв 01, 2012 2:47 pm
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 123 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  След.