Текущее время: Чт мар 28, 2024 6:34 pm




Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
 Спрінг HK USP Match від Umarex 
Автор Сообщение
бывалый
бывалый
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср сен 05, 2012 4:49 pm
Сообщения: 201
Откуда: Київ
Арсенал: Benj Disco + Barska 4x32
Сообщение Спрінг HK USP Match від Umarex
Цій темі, можливо, краще бути у розділі ППП, але все ж таки це аірсофт.

Хочу представити на суд товариства кімнатний міні-тир у складі:

спрінгового пістолета
Вложение:
DSC_0233.JPG
DSC_0233.JPG [ 55.73 Кб | Просмотров: 344 ]

та мішені з ПЕТ-корок
Вложение:
DSC_0225.JPG
DSC_0225.JPG [ 40.52 Кб | Просмотров: 313 ]


Колись до нашої кімнати на роботі завітав майстер баз даних, граючи справжнім великим чорним американським "Кольтом". Я весь підібрався і кажу: ти обережніше, ця штука стріляє! Від програмістів можна очікувати всякого, купив хлопець лівальверта і гасає з ним, що з нього візмеш...
"Кольт" виявився китайською іграшкою, пластиковою, але дуже акуратно і точно зробленою. І з нього можна було метрів на 5-7 справно влучати по сігаретних пачках. Іграшка швидко вийшла з ладу, а мені закортіло чогось такого, тільки якісного.


З мішенню все більш-меньш ясно: стілець, плед, корки від ПЕТ, 5 метрів. За мішенню обов'язково штора, щоби кульки не рікошетили.

Вилітає снаряд зі швидкістю 150 м/с, може пошкодити речі, там екран монітора, очі, вибити скло. В мене холодильник у вм'ятинах від них, шафа побита... Не чекав, будьте обережніші за мене.

Пістолет цікавіше. Це модель HK USP Match від Umarex. Нібито, на відміну від китайських іграшок, всередині механізм з металу. І не думав розбирати! Нарозбирався китайоз, фатить.

Це спринг, тобто пружинно-поршньова пневматика, взводиться вручну, балонів та батарейок не треба. Є, нібито, блоу-ап, нерегульований, тобто кулька підкручується у вертикальному напрямку. Металевий ствол.

Коштує він теж відповідно - 380 грн. (іграшковий аналог, достатньо точний, але недовговічний, можна придбати за 25 грн.) В принципі, з цього ж сімейства можна було купити і дешевше - за 250 грн., але мені здалося, що це ж - "Match"! Ні, це тільки модель, і вона влаштована однаково з більш дешевмими, може, тільки кульок у магазині більше.

Продавався у аірсофт-магазині в "Дрім Тауні" на третьому поверсі.

Стріляє він пластиковими кульками ВВ 6 мм, які можна використовувати повторно. У магазин входить 25 кульок. Потрібні якісні, без слідів лиття, тобто спортивні, не іграшкові, бажано - чисті. Я думав-думав, які взяти, купив важкі, для софт-гвинтівки. І не прогадав, вони летять дуже точно. Кульки пластикові, але тонуть у воді, схожі на кістяні, важкі.

Для гри не дуже, а для вдумливого пуляння у кімнаті - те що треба.

Точність пістолета: 5 м - ПЕТ пробка. Добре прицілився - вцілив. Я стрілець не дуже, але якщо в момент пострілу приціл був безпомилковий, пробка "улітає" гарантовано. Для кімнатного тиру те що треба.

Постало питання прицілу. Штатний не годився, я зробив декілька пластикових пластин із отвором і пристріляв. Потім замінив на металеву нержавіючу діафрагму, на зразок діоптра.
Вложение:
DSC_0234.JPG
DSC_0234.JPG [ 11.17 Кб | Просмотров: 2174 ]

Працює дуже точно, на різні відстані - 5, 10 м. Звичайно, треба брати упередження, але
бокова поправка залишається та ж сама. Мушку довелося зачорнити, щоби її було видно.

Зараз настріл 6200, все працює, СТП не пливе.

Прекрасна іграшка для розрядки напруги звитяжців сидячої праці :)

_________________
Свою Україну любіть,
Любіть її...
Во время люте,
В остатню тяжкую минуту
За неї Господа моліть.


Пт авг 30, 2013 5:59 pm
Профиль
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © phpBB Group.