Текущее время: Ср июн 19, 2019 5:54 am

прицел- стоит ли ... 
Автор Сообщение
профи
профи

Арсенал: The last dame from Steyr-Mannlicher
Сообщение Re: прицел- стоит ли ...
Придурок той, хто озвучує свою суб'єктивну думку по темі, в якій абсолютно не розбирається.
А 1000$ за приціл класу Буш Елит або Вортекс ще не дорого.
P.S. Очі втомлюються і від якісних японських прицілів, але не після 5 хв, а 2-3х годин інтенсивної роботи з ними.

Steyr 91 match lg FT + NS Diamond 10-50x60 HMD
AA S510 SL Carbine + Vortex 6-24x50 ffp
Weihrauch HW 97+ NS Diamond LR 10-40x56
Anschutz 380
BSA XL tactical + VO marksman 10x44
Ничто так не отдаляет Мастера от выполнения заказа как стопроцентная предоплата...
Per aspera ad astra

Чт фев 28, 2019 4:17 pm
Профиль Отправить email
снайпер
снайпер

Арсенал: AA EV2 + NS 10-50x60, Taypan M + Hawke 6-18x44
Свои 5 копеек вставлю. Юзаю на тайпана PST viper 16x, первого поколения. Со вторым не имел возможности сравнить но с даймодблеком сравнивал, однозначно разница есть ощутимая в стеклах. И добавлю что на максимальной кратности ничего не мылит, на ней постоянно работаю и в тире после 1+1,5 часа стрельбы на 50м по бумаге глаза не устают.

Чт фев 28, 2019 6:09 pm
Профиль Отправить email
профи
профи

Арсенал: The last dame from Steyr-Mannlicher
З чого би почати? Напевно з причин покупки. Каталізатором стала дана тема . Почитав я повідомлення людей, які абсолютно в темі не розбираються і зрозумів - зовсім уж погано все, хто щось знає не відпишеться бо не цікаво, тому маємо шо маємо. Загуглив даний приціл ( да, в гуглі мене не банили як деяких форумчан) Завжди любив фірму Вортекс,у них є приціли всіх можливих цінових категорій , від пару сотень долларів до пари тисяч. Інформації про даний екземпляр достатньо багато, купа відео, порівняння з більш дорогими моделями. Спочатку було просто цікаво, але чим більше обзорів подивився , тим більше переконувався - приціл достойний, ціна шара, точно не буде лежати без діла.
Як для будь-кого з СНГ , для мене імперська система чужа і незручна, тому вибрав я метричну. Сітка в MRAD i барабани теж, ціна кліка 0.1 МRAD, не відмовився би і від 0.05, але і так непогано. Паралакс від 9м, якраз для пневматики, а вот айреліф трішки менше 10см, на буллпапах прийдеться сильно вперед зміщувати. На практиці паралакс від около 7м.Прекрасна сітка EBR-2C просто ідеально підходить для пневматики з її мінометною траекторією пулі порівняно з вогнепалом і великим вітровим зносом на дальні відстані. Сітка тонка, підсвітка би не заважала, але стріляти планую лише днем, тому зовсім не має значення, але для когось може бути мінусом її відсутність.
Кліки чіткі, конструкція монолітна, люфтів нема, паралакс і колесо кратності крутяться вміру туго. Вага даного прицілу без кілець 697г, для прицілу з кратністю 6-24 і 50 лінзою це не погано. Довжина 368мм не коротишка і не телескоп, якраз золота середина. Поле зору на 100м 6м при кратності 6 і 1.5 при кратності 24. Запас вертикальних поправок 19 МRAD ( 65 MOA) і головна фішка - даний приціл FFP ( перша фокалка)
Як правильно підмітив Бегемот - Diamondback серія для "ніщебродів". Я можу лише уточнить - серія для тих, хто не готовий віддати в три рази більше на серію Viper PST gen II. ( Хоча Vortex Viper PST gen II 5-25x50 FFP наступна в списку покупок, просто Вайпер уже зовсім інший рівень по лінзам - основна причина , за яку люди готові платить тисячі долларів)
Цікаво буде порівняти його з Hawke Sidewinder i Nikko Stirling Diamond LR, буде час зроблю порівняльний тест, особливо що дані приціли в мене теж в експлуатації і цінова категорія одинакова.
Ну і відповідь на питання ТС - Вортекс брать однозначно варто. Знайомий я з Буш Елит , рівень звичайно вищий, але і ціна в 2-2,5 рази. Для пневматики пока для мене Даймондбек фаворит і напевно найдешевший у світі нормальний ФФП приціл, а не китайське говно ФФП.

Steyr 91 match lg FT + NS Diamond 10-50x60 HMD
AA S510 SL Carbine + Vortex 6-24x50 ffp
Weihrauch HW 97+ NS Diamond LR 10-40x56
Anschutz 380
BSA XL tactical + VO marksman 10x44
Ничто так не отдаляет Мастера от выполнения заказа как стопроцентная предоплата...
Per aspera ad astra

Чт мар 14, 2019 2:53 pm
Профиль Отправить email