Текущее время: Чт мар 28, 2024 4:32 pm




Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 7 ] 
 Опитування - а чи не створити міні тир. 
Автор Сообщение
бывалый
бывалый
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср янв 11, 2012 10:35 pm
Сообщения: 268
Откуда: Тернопіль
Арсенал: НЕМАЄ. Іграшка Шайтан Мушкет з Leapers 6-24*50.
Сообщение Опитування - а чи не створити міні тир.
Суть питання такова - нині нарешті попав на форум за довгий час відсутності. Побачив що Тернопіль як завжди мовчить. І вже навіть селом став :cry:
Винекло питання а чи не можливо нам зробити імпровізований тир для "компаніі" однодумців.
Суть пропозиціі такова : в мене в будинку є довжелезний підвал в якому я стріляю і ще один не форумчанин. Вогневий рубіж 47 метрів. На цокольному поверсі офіси які після 18 пусті. Сусіди з підіздів знають про моє хоббі і заперечень чи скарг немає.
По суті цю ідею виношував давно але часу небуло.
Але місяць понапрягав жек і водоканал там поремонтували всю наналізацію :good: вже ніде не тече і нічим не пахне.
Конешно треба прибратись і можна пуляти невеликій компаніі.
Зацікавлених ласкаво прошу до :beer: обговорення даного питання в форум та приват. :pleasantry:

_________________
Сезтон ловля СУДАКА Ура....... а скоро зима..... а там мормишка....


Вт окт 24, 2017 5:43 pm
Профиль Отправить email
бывалый
бывалый

Зарегистрирован: Вс дек 13, 2009 9:56 pm
Сообщения: 242
Откуда: Тернопіль
Арсенал: PCP,CO2,22LR,308Win,9mm
Сообщение Re: Опитування - а чи не створити міні тир.
Я ЗА! Заодно всім раджу почитати сусідню тему http://airgun.org.ua/forum/viewtopic.php?f=62&t=13608&p=1402278#p1402278. Пропоную зробити змагання.

_________________
Remington700Police, SavageArms MarkII BTVS, CZ200s
употрєблєніє алкоголізьма і табакокурєнія вєдьот к гібєлі чєловєчєскіх жертв...


Вт окт 24, 2017 10:15 pm
Профиль Отправить email
бывалый
бывалый
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср янв 11, 2012 10:35 pm
Сообщения: 268
Откуда: Тернопіль
Арсенал: НЕМАЄ. Іграшка Шайтан Мушкет з Leapers 6-24*50.
Сообщение Re: Опитування - а чи не створити міні тир.
Ну до змаган. Мені далеко бо бр але може й не так як я думаю бо змагаюсь но з колегою і колись з Кімом в нього комета лункс і всьо
А з усіх стріляк що зустрічав з пружинками мені просто нецікаво змагатись але то таке пропонуь підвал облагодити для стрільби взимку бодайби бо літом сам на природі люблю стріляти ....но не зимою а так є підвальчик коридор не широкий 3,3 м і прольтт на мметер . десь може завтра налагоджу там світло бо фаза є а ось нуля тре шукати . до комфорту тиру ще ой як далеко
Але буде світло можна буде робити прибирання атд і тп

А що за змагання плануєш робити бо тут робив вепр жіночий по стрільбі з пневматом так сестрі з моєю пукавкож не дозволили змагатись.

_________________
Сезтон ловля СУДАКА Ура....... а скоро зима..... а там мормишка....


Вт окт 24, 2017 10:55 pm
Профиль Отправить email
бывалый
бывалый

Зарегистрирован: Вс дек 13, 2009 9:56 pm
Сообщения: 242
Откуда: Тернопіль
Арсенал: PCP,CO2,22LR,308Win,9mm
Сообщение Re: Опитування - а чи не створити міні тир.
Змагання прості, хто скільки настріляє... ППП окремо, ПЦП окремо, хтось схоче з 22LR постріляти бр50, я з радістю позмагаюсь. То не офіційні змагання, любительські. Тир в Семеновича біля універсаму домовлюсь, скинемось по 100грн і нам годин на 5-6 вистачить позмагатись і постріляти досхочу. Призовий фонд гарантую, не на мульйон баксів, але буде прикольно. Медальки за 1,2,3 місця, якісь пульки, кріплення для оптики, ножі, окуляри, щось таке на призи придумаю, треба народу зібрати трохи, щоб не двоє змагались а більше.

_________________
Remington700Police, SavageArms MarkII BTVS, CZ200s
употрєблєніє алкоголізьма і табакокурєнія вєдьот к гібєлі чєловєчєскіх жертв...


Вт окт 24, 2017 11:28 pm
Профиль Отправить email
профи
профи

Зарегистрирован: Сб ноя 29, 2014 4:58 pm
Сообщения: 1074
Откуда: Одесса-Дружковка
Арсенал: PCP коротыш
Сообщение Re: Опитування - а чи не створити міні тир.
Rubakigorok писал(а):
Сусіди з підіздів знають про моє хоббі і заперечень чи скарг немає.

Трохи різне - іноді стріляе двое чоловік, чи купа людей. А так тир - це завжди добре, я б залюбки приходив, аби в моему місті хтось відкрив, бо шукати тихе місце в місті, особливо зважаючи на погоду за вікном, не саме приємне заняття...


Ср окт 25, 2017 9:23 am
Профиль Отправить email
бывалый
бывалый
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср янв 11, 2012 10:35 pm
Сообщения: 268
Откуда: Тернопіль
Арсенал: НЕМАЄ. Іграшка Шайтан Мушкет з Leapers 6-24*50.
Сообщение Re: Опитування - а чи не створити міні тир.
ТоликДПСУ писал(а):
Rubakigorok писал(а):
Сусіди з підіздів знаютьв, бо шукати тихе місце в місті, особливо зважаючи на погоду за вікном, не саме приємне заняття...

Тернопіль то практично село.... В нас з пневмою капець криза, тобто пуляк трохи є но стріляють по чім попало і з чого попало а справжніх аірпулерів є декілька, половину з яких знає один одного і шифруеться , тож я бодай би хочу знайти 3-4 шюдини щоб постріляти посидіти побалакати позмагатись на пивко. Зразу проговорусь мікрорайон Дружба недалеко коло горезвісноі дискотеки Бомба , колись Ласвегас.

_________________
Сезтон ловля СУДАКА Ура....... а скоро зима..... а там мормишка....


Ср окт 25, 2017 5:02 pm
Профиль Отправить email
бывалый
бывалый
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср янв 11, 2012 10:35 pm
Сообщения: 268
Откуда: Тернопіль
Арсенал: НЕМАЄ. Іграшка Шайтан Мушкет з Leapers 6-24*50.
Сообщение Re: Опитування - а чи не створити міні тир.
Бачу Тернопіль таки .... тЕРНОПІЛЬ в кожного хата скраю і всі нічого незнають запропонував щось ... Безплатне просте хароше і весь тернопіль зі своіми 283000 тисячами населення мовчить ну невіру що немає любителів постріляти попити пивка при спокійній стрільбі нема так нема... Шановний модератор прошу закрити цей топік а саме краще видалити таму щомені соромно за Тернопіл ське товариство.
Вибачте за орфографію бо ненавиджу з телефона щось писати.

_________________
Сезтон ловля СУДАКА Ура....... а скоро зима..... а там мормишка....


Ср ноя 01, 2017 9:11 pm
Профиль Отправить email
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 7 ] 


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © phpBB Group.