Чистим насос "Axsor"

Чистим насос ВТ „АКСОР”
Для розбирання насосу потрібно взяти такий інструмент:
 1. набір шестиграних ключів
 2. газовий ключ середнього розміру
 3. рожковий ключ на 10
 4. стаціонарні тіски
 5. плоскогубці
 
Розбирання:
 
 1. Відкручуєм ручку насоса
 
 
 1. Знімаєм пробку кріплення ручки. Для цього потрібно відкрутити дві шпильки по її периметру та гайку кріплення третьої ступені.
   
 
 1. Відкручуєм задню пробку першої ступені (вона легко відкручується руками).
      
 
 1. Знімаєм кожух насоса він же є першою ступінью. Для цього потрібно викрутити в низу труби шпильку і акуратно витянути трубу вверх.
ОБЕРЕЖНО витягуєм, щоб не пошкодити резинове кільце.
 
 
 
 1. Відкручуєм трубу другої ступені. Для цього поршень першої ступені фіксуєм газовим ключом та з невеликим зусиллям викручуєм трубу другої ступені.
 
 1. Далі викручуєм третю ступінь. Для цього нижню частину насоса фіксуєм у лещатах і газовим ключом (берем за поршень другої ступені) викручуєм другу ступінь з нижньої частини насоса.
    


 
 1. Витягуєм шпильку з поршнем третьої ступені.
 
 
 1. Викручуєм пробку з зворотнім клапаном. Пробка викручується перший рез важко (посажена на герметик). Для цього фіксуєм нижню частину насоса у лещатах та газовим ключом обережно, щоб сильно не поцарапати пробку, викручуєм її. В корпусі насоса знаходяться скляні шаріки їх потрібно вийняти і помити в стіральному порошку від масла.
 

   
 1. Нарешті добрались до зворотнього клапана. (Це він винен в заклинювані насосу при накачці). Корпус клапана легко розкручується. В середині знаходиться поршеньок з резинкою та пружинка. Потрібно замінити резинку на нову. Я поставив маслостійку резинку куплену на базарі. Резинка має розмір 2*1,5 (тобто внутрішній діаметр резинки 2 мм, товщина кільця 1,5 мм). Прим. редактора: спрашивайте на базаре кольцо 5х2.
 
 1. Чистим всі детальки від масла та бруду.
 2. Змазуєм тоненьким шаром силікона (не путати з синтетичним маслом). Підчас змазування головне не переборщити силікону. Особливо це стосується третьої ступені і зворотнього клапана.
 
 
 1. Збираєм насос у зворотньому порядку.
 
(c) PI®AT, 2008
 
Комментарии пользователей
navuhadonoser
писал(а)
08.09.2011 00:06:40
Очень не стабильный насос, всё вроде на месте, а при 100атм начинает перепускать.
Написать комментарий
(видим только администраторам)
Загрузите картинку