Текущее время: Ср июн 16, 2021 9:03 pm

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 233 ]  На страницу Пред.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  След.
 Hatsan 200W Dominator Carbine 
Автор Сообщение
бывалый
бывалый

Арсенал: hammerli 900 ПЦП сам зробив
Сообщение Re: Hatsan 200W Dominator Carbine
chuchvych писал(а):
Всім привіт! Давно був відсутній на даному форумі і не мав можливості відстріляти на кучність даний апарат. Замітив такий цікавий прикол: раніше я був власником 70 Хатсана, стріляв тільки кулями 0,68 гр. і на 50 метрів без проблем розбивав скляну пляшку від пива (при попаданні). Купивши 200 Dominator подумав що він слабший (і тим більше пружина дуже слабо піджата, сам її заставляв при розборці) і стріляв з нього кулями 0,52 гр. Суть в тому що він цими 0,52 гр. на 50 метрів не розбивав скляну пляшку, але куля дуже розплющувалась. І тут о ЧУДО купив для проби Люман ФТ 0,68 і він з легкістю розбиває скляні пляшки на вище сказаній дистанції. Яким чудом не зрозуміло виросла енергія вистрілу. Правильно підібрана вага кулі, чи як це можна об'яснити???

Вітаю! а яка ймовірність попадання в пляшку на 50 м серією з 5 куль ,і яка швидкість кулі 0,68 .
цікавить тому що хочу свій апарат поміняти на щось нове.

Вт мар 11, 2014 7:33 pm
Профиль Отправить email
бывалый
бывалый

Арсенал: ShanghaiQB 78 PCP+Maksnipe3,5-10x32
Не маю чим виміряти швидкість кулі. Хіба хтось допоможе. Ніяк руки не доходять хрон доробити. Ймовірність попадання була раніше 3-4 з 5 а зараз не знаю, не пристріляв важчим люманом Більше ніж з 5 разу попав. На вихідних думаю вибратись і постріляти і пристріляти. Я от також на нове переходжу (РСР) і думаю куди подіти ось "це" старе, але шкода буде з ним розставатись, але краще з нього стріляти від 70 хатсана. Не сприйміть за комерційне оголошення, просто апарат дуже сподобався.

Ср мар 12, 2014 3:45 pm
Профиль Отправить email
бывалый
бывалый

Изображение
Изображение
закинув фото вчорашнього відстрілу на 30 метрів, положення із стандартних сошок, лежачи, ЛЮМАНОМ ФТ 0,68. Стріляв кілька куч по одній мішені для економії часу і мішеней. Можна і краще треба хват виробити, ох і примхлива до хвату ППП, вище писав що давно не стріляв, тим більше вдумчиво на кучність по папері. Якщо чесно я задоволений цим результатом враховуючи те, що спішився бо темнілося... :P

Пт мар 14, 2014 4:34 pm
Профиль Отправить email
умер

Арсенал: шоб да....так нет
Отстрел приобретённой у уважаемого "chuchvych" винтовки после недолгого перерыва :pardon: и установки оптического прицела.

пули "Люман ФТ 0,68" дистанции 30 и 50 метров, сидя с упором на стол в тире. Фотографировал на телефон, прошу простить за качество.
Однозначно требуется утяжелять приклад и ставить ГП, так как степень брыкучести довольно высока (сравнивая с бывшим во владении 125-м с ГП).
Первые впечатления отличные. Будем совершенствовать.

Изображение

Изображение

Чт апр 24, 2014 2:09 pm
Профиль Отправить email
бывалый
бывалый

Арсенал: хатсан 70,125,135х2шт, БАМ-21, SPA B-11, крыс1377
chuchvych писал(а):
Всім привіт! Давно був відсутній на даному форумі і не мав можливості відстріляти на кучність даний апарат. Замітив такий цікавий прикол: раніше я був власником 70 Хатсана, стріляв тільки кулями 0,68 гр. і на 50 метрів без проблем розбивав скляну пляшку від пива (при попаданні). Купивши 200 Dominator подумав що він слабший (і тим більше пружина дуже слабо піджата, сам її заставляв при розборці) і стріляв з нього кулями 0,52 гр. Суть в тому що він цими 0,52 гр. на 50 метрів не розбивав скляну пляшку, але куля дуже розплющувалась. І тут о ЧУДО купив для проби Люман ФТ 0,68 і він з легкістю розбиває скляні пляшки на вище сказаній дистанції. Яким чудом не зрозуміло виросла енергія вистрілу. Правильно підібрана вага кулі, чи як це можна об'яснити???

Объяснить это легко и просто : - стенки пули 0,52г тоньше чем у 0,68г , вот она и плющится о стекло . У пули 0,68г стенки потолще , чем у 0,52г , соответственно пуля 0,68г крепче , ее крепости хватает расколоть стекло .

Сб июн 14, 2014 6:30 pm
умер

http://s20.postimg.org/q927h36a5/DSCN0904.jpg

отстрел люман 0,68 и люман 0,65 в тире, дистанция 50 метров с упора
на витой пружине ,
думаю на следующей неделе выложить отстрел на ту же
дистанцию с установленной ГП и утяжеленным прикладом.

Вс июл 06, 2014 6:24 pm
Профиль Отправить email
бывалый
бывалый

Щось доробляли в даному хатсані після мене (скажу чесно фаска була мною зроблена трохи жахливо, це я порівнював із своїм кубіком, ну не вмію я їх робити і спеціальність в мене інша :D )? Цікаво побачити відстріл із ГП і взагалі цікаво з ГП постріляти з нього. Якщо чесно то трохи шкодую що його продав не попробувавши із газовою пружиною постріляти (підкупляє автономність вистрелу). Порада: попробуйте відстріляти на цю ж відстань тільки без модера, можливо буде кращий результат. 8-)

Вт июл 08, 2014 2:24 pm
Профиль Отправить email
умер

Це відстріл з саундмодератором новим(3 камори, між ними войлок та резиновий УОС, перевіряв на Хатсані 44-10, 35-37Дж глушить в легенькй пук) і трохи поліпшеною фаской вихідною. :)
І дозрів таки на встановлення ГП, просив щоб було 28-30Дж.
планую використвувати на дистанцію 50м і більше.
відстріл після заміни пружини та заливки прикладу свинцевим дробом десь на 800-900граммів викладу звичайно.

Вт июл 08, 2014 2:47 pm
Профиль Отправить email
умер

http://s20.postimg.org/bqsnjhe6l/DSCN0943.jpg
Обещанный отстрел с газовой пружиной. :)
Люман 0.75 Энергетик. белый, как JSB http://vfl.ru/fotos/cc319afd5620648.html :D
Итак, более подробно ,-установка ГП , замена манжеты , утежеление приклада свинцовой дробью почти 900грамм с заливкой термоклеем (ложил слоями с ожиданием для остывания), установка на место BSA CAT 3x12x44 SP, подбор водопроводных прокладок для установки модератора известного мастера :wink: (зазор пару миллиметров), пристрелка ..
И вот вполне ожидаемый результат. :)
Правая мишень,-3 серии по 5 выстрелов 25 метров в тире сидя с упора.
Левая мишень,- 7 выстрелов 50 метров в тире сидя с упора.
Итого: - автономность, мощность, относительная точность, уменьшилась "брыкучесть" после установки ГП и утяжеления приклада ,- чего в принципе и хотелось.

Вс июл 20, 2014 3:47 pm
Профиль Отправить email
бывалый
бывалый

Вражає відстріл. Я про таку кучність з цього хатсана тільки мріяв. А яка швидкість цим люманом? Що на 25 що на 50 метрів кучність майже одинакова :shock:. Скільки він важить тепер з оптикою? Я б точно був не в силі стріляти з такої гаубиці при своїй скромній статурі.

Вс июл 20, 2014 11:37 pm
Профиль Отправить email
умер

chuchvych писал(а):
Вражає відстріл. Я про таку кучність з цього хатсана тільки мріяв. А яка швидкість цим люманом? Що на 25 що на 50 метрів кучність майже одинакова :shock:. Скільки він важить тепер з оптикою? Я б точно був не в силі стріляти з такої гаубиці при своїй скромній статурі.

:) Хват вирішує все! Пристосуватися важкувато було. Стріляти стоячи звісно тяжко, але можливо, кучність на рівні 7х7см на дистанцію 50метрів (планую пристосувати ремінь більш якісний ніж йшов у комплекті для стрільби стоячи).Але всеж краще з упору сидячи, при цьому тримати за цівку досить міцно знизу.
Куля Люман Енергетик 0,75гр. відстріл через хронограф показав 277-279м/с (29Дж приблизно). Вага з залитим прикладом та оптикою майже 6.7кг. :pardon:
При моєму зрості 186см та вазі 95кг ....стріляти цілком комфортно, але довго носити тяжко :D

Може ще власники Hatsan 200W Dominator Carbine поділяться враженнями та відстрілами? Чи може які ще АПи робили? Наприклад може хтось затильник міняв? Бо є бажання поставити або амортизуючий або регульований

http://www.erdi.com.ua/sites/default/fi ... k=0i78LI_-
http://activmarket.com.ua/assets/cache/ ... 25b1df.jpg
До речі...хто ставив відкриті прицільні?
Або де брали щоб поставити? Відповідь прошу в приватне повідомлення.
Дякую і влучних пострілів!

Пн июл 21, 2014 9:36 am
Профиль Отправить email
ученик
ученик

Арсенал: Weirauch 97K
Чего примолкли, владельцы двухсотых Хатсанов? Ау! Али ружья поломались, али кровь остыла? Неужто нечего рассказать о своих винтовках за истекшее время?

Вт мар 07, 2017 11:51 pm
Профиль Отправить email
Тиран и сумасброд

Арсенал: АА ТХ200НС,BAM XS-B 40,QB-78,ИЖ-53,МР-654К,R-3
ИзображениеИзображение

We, meanies, only take NO for an answer! (c) "YS" by Beatles
Тиран-деспот. Коварен, капризен, злопамятен. (с) "Обыкновенное чудо"

Ср мар 08, 2017 12:05 am
Профиль WWW
ученик
ученик

Арсенал: Weirauch 97K
А зря стебётесь. По прошествии трёх лет владения этой винтовкой, у меня к ней достаточно тёплое отношение. Волею судеб, имею с некоторых пор ещё и 97-ю Варю, есть с чем сравнивать.

Ср мар 08, 2017 12:41 am
Профиль Отправить email
профи
профи

Арсенал: Бульге Кролевецкого
Ну, и таки в чем дело?
Вот и напишите о ней теплый отчет по истечении трехлетней эксплуатации.
Почитать все любят, а вот пописать :D

Ср мар 08, 2017 8:48 am
Профиль WWW
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 233 ]  На страницу Пред.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  След.