Текущее время: Пт мар 29, 2024 1:32 am




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 73 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.
 Винничане объеденяемся !!! 
Автор Сообщение
Сообщение Re: Винничане объеденяемся !!!
Мілітарі - це Путник, а гвинтівка звичайний китайський ширпотреб, замаскований під іспанію - Норика дракон 305 м/с на виході легкою пулькою, оптики немає тренуюсь на відкритий приціл. Гвинтівка не може чогось незвичайного, прицільна дальність 30-40м хоча деякі казкарі пишуть щось про 50-60-70 м але це єрунда.
Вобщем приходь і спробуєш що ця гвинтівка може, а що не може, сам. :beer: :good:


Пн ноя 19, 2012 5:33 pm
бывалый
бывалый
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср дек 22, 2010 12:13 pm
Сообщения: 248
Откуда: Винница
Арсенал: BSA SST + MS10x40SFE
Сообщение Re: Винничане объеденяемся !!!
Ну з норікою драгон незнакомий і детально не цікавився, ну походу це не сама гірша гвинтівка. А про ті дистанції шо пишуть то це не єрунда, устраниш деякі її косяки поставиш нормальний приціл, підбереш боєприпас, і побачиш шо вона може і на 100 валити - доказано (мною :roll: ) головне шоби вітру сильного небуло :D


Пн ноя 19, 2012 6:36 pm
Профиль
Сообщение Re: Винничане объеденяемся !!!
Паша поважаю тебе як бувалого аірганера, згоден про косяки і підбір боєприпасу, але гвинтівки даного типу не можуть так стріляти РСР - може, така як в мене ні, хоч запихни в неї що хочеш. До речі прицільна відстань для стрільби СВД - 100 м, але це СВД а не пневматика. Так що як не крути, а пневматикою такою як в мене вальнути можна і на 50 м. але тільки куди не передбачиш.
А твоя гвинтівка просто дуже якісна і взагалі фірма. :pleasantry: :8D_crazy_pilot: :8D_hunter:


Последний раз редактировалось Dovgan 1 Пн ноя 19, 2012 8:03 pm, всего редактировалось 2 раз(а).



Пн ноя 19, 2012 7:04 pm
Сообщение Re: Винничане объеденяемся !!!
на ці вихідні точно) навіть якщо не відновлю оптику)


Пн ноя 19, 2012 7:49 pm
Сообщение Re: Винничане объеденяемся !!!
Привет пропажа Путник, буду ждать выходных шоб пойти с вами пострелять


Пн ноя 19, 2012 7:51 pm
бывалый
бывалый
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Ср дек 22, 2010 12:13 pm
Сообщения: 248
Откуда: Винница
Арсенал: BSA SST + MS10x40SFE
Сообщение Re: Винничане объеденяемся !!!
Dovgan 1 писал(а):
Паша поважаю тебе як бувалого аірганера, згоден про косяки і підбір боєприпасу, але гвинтівки даного типу не можуть так стріляти РСР - може, така як в мене ні, хоч запихни в неї що хочеш. До речі прицільна відстань для стрільби СВД - 100 м, але це СВД а не пневматика. Так що як не крути, а пневматикою такою як в мене вальнути можна і на 50 м. але тільки куди не передбачиш.

Ой як же ти помиляшся, цього літа стріляли на дальні відстані, по джіпіесу показало 98 метрів - так з пози лєжа, поклавши гвинтівку на пакет набитий травою в повний штіль, півторашка підвішана на дерево поражалася СТАБІЛЬНО, у вітер такого звичайно не можна було повторити.
РСР - це не панацея, на неї по мінімуму потрібно 3000 а за ці гроші можна вже брати нормальну ППП яку не прийдеться доводити як дешеву РСР, і пуляти вона буде негірше. Не ведись на швидкість польоту кулі, куля на 16 Дж може поражати мішені на тих же дистанціях що і при 30Дж просто треба буде взяти трохи більшу поправку, ну і при вітрі потужність грає роль, але і маючи велику потужність при вітрі будеш мазати.
Якщо хочеш стріляти влучно з ППП - слухай мене я тобі розкажу шо нада робити, і нікого не слухай, особливо тих хто стріляє з РСР вони тільки знають одне - настроїти плато :bad:


Пн ноя 19, 2012 10:28 pm
Профиль
Сообщение Re: Винничане объеденяемся !!!
Добре, тобі краще знати, зустрінемось все і обговоримо :8D_hi:


Пн ноя 19, 2012 10:58 pm
бывалый
бывалый
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Сб дек 26, 2009 11:16 pm
Сообщения: 411
Откуда: Винница
Арсенал: ИЖ-46 ,QB 78 ПцП і В-2
Сообщение Re: Винничане объеденяемся !!!
Павлик писал(а):
Та самі в шокі :shock: - раніше кожні виходні збиралися, і по 2 дня підряд струляли, і пили горілку з ранку до ночі, а тепер всі стали дуже зайняті, сам хочу пострулять, аж руки чешуться, тай ніяк невиходе, :( за усе літо навіть банку куль не виструляв, аж стидно, а раніше банка за виходні улітала :crazy:
Всє блін - на слідуючі виходні точно постараюсь незавісімо від погоди.

це мене нема того и не збираемось!!!!!!
я 28-го приижаю нада буде шото думати :beer:

_________________
П.2.16 правил форума.
КС 097 722 61 14
Лайф 063 113 65 49
Сергей


Сб ноя 24, 2012 8:34 pm
Профиль Отправить email
Сообщение Re: Винничане объеденяемся !!!
Я завжди "За", чекаємо приїзду :Bravo: :good:


Вс ноя 25, 2012 7:18 pm
бывалый
бывалый
Аватара пользователя

Зарегистрирован: Вт май 15, 2012 3:50 pm
Сообщения: 311
Откуда: Киев (КХ-Позняки)
Арсенал: Raptor+Hawke8-32, WH97K+SWFA10x, FWB300S+Accushot
Сообщение Re: Винничане объеденяемся !!!
Dovgan 1 писал(а):
Паша поважаю тебе як бувалого аірганера, згоден про косяки і підбір боєприпасу, але гвинтівки даного типу не можуть так стріляти РСР - може, така як в мене ні, хоч запихни в неї що хочеш. До речі прицільна відстань для стрільби СВД - 100 м, але це СВД а не пневматика. Так що як не крути, а пневматикою такою як в мене вальнути можна і на 50 м. але тільки куди не передбачиш.
А твоя гвинтівка просто дуже якісна і взагалі фірма. :pleasantry: :8D_crazy_pilot: :8D_hunter:


Дуже передбачена кучність на 50 м: http://www.youtube.com/watch?v=0rTJGD-Utig

_________________
Raptor+SIDEWINDER 8-32×56 20X ½ MIL DOT, Weihrauch97k+SWFA SS12x42, Feinwerkbow 300S+Accushot. Посмотреть вживую мои девайсы и комрадов можно на поляне КХ: https://t.me/Kyivairgun


Вт ноя 27, 2012 10:01 am
Профиль
Сообщение Re: Винничане объеденяемся !!!
Maksim - там ніде не вказано що стріляють з норіки, а ми саме про неї говорили. В додаток до вищевказаного скажу що людина яка написала такий відклик, вказала що прицільне влучання здіснюється з 50 м в монету номіналом 5 копійок з відкритого прицілу, без використання оптики.


Вт ноя 27, 2012 2:19 pm
Сообщение Re: Винничане объеденяемся !!!
І знову тінь на чесних аірганнерів http://20minut.ua/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0 ... 56469.html


Вт дек 25, 2012 11:15 am
бывалый
бывалый

Зарегистрирован: Вс дек 25, 2011 7:29 pm
Сообщения: 102
Откуда: Винница
Арсенал: semi-automatic Evolution
Сообщение Re: Винничане объеденяемся !!!
С наступающим Новым годом друзья!!!

_________________
"Не имей сто рублей, а имей сто друзей" Друзей не надо иметь, с друзьями надо дружить.


Пн дек 31, 2012 11:00 pm
Профиль Отправить email
Сообщение Re: Винничане объеденяемся !!!
Уважаемые форумчане из г. Винницы все кого я знаю и не знаю и те кого скоро знать буду, поздравляю Вас с наступившим новым годом, желаю вам доброго здравия, удачи, и осуществления ваших задуманных планов, а также твёрдости руки и ясного сознания. УРА ТОВАРИЩИ ! :8D_dance4: :8D_dance3: :beer:


Вт янв 01, 2013 1:10 pm
Сообщение Re: Винничане объеденяемся !!!
:friends: , візьміть і нас з братухою до банди :8D_hunter:


Ср мар 06, 2013 12:03 am
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 73 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
Powered by phpBB © phpBB Group.